Zmiany w Regulaminie - idzie nowe :)

Szykujemy się na nowości w shumee :) I w związku z tym aktualizujemy nasz Regulamin - nowy będzie obowiązywał od 22. września.
Najważniejsze zmiany dotyczą wprowadzenie funkcji:

  • konta firmowego,
  • platformy sprzedażowej zezwalającej Użytkownikom w prosty sposób zamieszczać oferty sprzedaży oraz kupować rzeczy za pośrednictwem shumee.

Zachęcamy do zapoznania się z treścią Regulaminu i zmian. W pliku zmiany zostały oznaczone dwoma kolorami: zielonym i czerwonym. Kolorem zielonym - nowe postanowienia, zaś kolorem czerwono - zmienione.

Dodam, że wprowadzane funkcje w pierwszej kolejności zobaczycie w kolejnej wersji aplikacji, a niedługo po tym - w nowej wersji WWW naszej strony.

Także szykujcie swoje szafy na posezonowe wyprzedaże ;) Niedługo będziecie mogli w prosty sposób wystawić niepotrzebne rzeczy na shumee!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Shumee dostępne jest w formie aplikacji mobilnej w sklepach Google Play i AppStore, a także w wersji webowej (RWD). W sumie z platformy shumee skorzystało już ponad 20 tys. osób. W social mediach już ponad 1 mln osób miało okazję zetknąć się w informacją o shumee.


Shumee to unikalny eko-system, który pomaga użytkownikom w wymianie opinii, sondowaniu jak myślą inni i podejmowaniu przemyślanych, racjonalnych decyzji. Shumee daje możliwość wyrażenia siebie - pozwala swobodnie shumieć. Shumee daje wolność - to pierwszy projekt, który pokazuje, że wolny świat dyskusji i nieskrępowanych decyzji jest możliwy - bez reklam, sponsoringu i klasycznego marketingu - wyłącznie w oparciu o rekomendacje znajomych i tzw. mądrość tłumu, tj. opinie użytkowników społeczności.