shum%sz i masz - warto polecać!

Platforma shumee udostępniła swoim użytkownikom nowe możliwości korzystania z tańszych zakupów. Dzięki rekomendowaniu ulubionych produktów i usług można zyskać atrakcyjne zniżki. Na shumee ruszył pierwszy program rekomendacji z markami odzieżowymi TOP SECRET i TROLL.

‚shum%sz i masz’ kod rabatowy na 10 zł zniżki u pierwszych partnerów shumee.

- Aż 80% konsumentów deklaruje, że należy do przynajmniej jednego programu lojalnościowego. Coraz częściej korzystamy z wersji mobilnych takich rozwiązań, albo chcielibyśmy z nich korzystać. Jednak mniej chętnie zbieramy punkty. Interesuje nas natychmiastowa korzyść od firmy, z której usług korzystamy - mówi Szymon Midera z shumee. - Biorąc to wszystko pod uwagę, proponujemy rozwiązanie, które daje obustronne korzyści klientom i firmom. Polecający produktu i usługi klienci otrzymują kody rabatowe, a firmy budują pozytywny wizerunek i zwiększają zasięg w internecie - dodaje Midera.

10 zł na zakupy od shumee

Aby otrzymać od shumee kod rabatowy pozwalający zaoszczędzić 10 zł robiąc zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych TOP SECRET i TROLL, wystarczy udostępnić publicznie jedno z poleceń z profili tych marek na shumee na swoim Facebooku, Instagramie lub Twitterze. Kod rabatowy szybko trafi na do osoby polecającej na jej profilu w shumee.

Teraz klienci TOP SECRET i TROLLa mogą nie tylko skorzystać z letniej wyprzedaży -50%, ale też zyskać dodatkowe pieniądze na zakupy jedynie za poinformowanie znajomych o trwającej akcji - mówi Szymon Midera.

Więcej informacji o promocji znajduje się na stronie www.shumee.pl.

Rabaty od partnerów shumee

- W ciągu najbliższego miesiąca na shumee ruszy druga część programu. Każdy użytkownik shumee, który samodzielnie poleci na shumee i udostępni na zewnątrz produkty jednego z naszych partnerów, otrzyma kod rabatowy na 20% zniżki na kolejne zakupy - dodaje Midera.

‚shum%sz i masz’ to prosty program rekomendacji, zachęcający klientów do aktywizacji, łączący dużą skłonność konsumentów do polecania i kierowania się opinią innych z faktycznymi korzyściami proponowanymi przez firmy. W ciągu najbliższych tygodni użytkownicy shumee będą mogli skorzystać z ofert kolejnych partnerów.

Wprowadzenie prostego systemu rekomendacyjnego to krok shumee w stronę pełnej funkcjonalności nowoczesnego, wygodnego e-commerce zarówno dla firm, jak i indywidualnych użytkowników.

Shumee dostępne jest w formie aplikacji mobilnej w sklepach Google Play i AppStore, a także w wersji webowej (RWD).
Shumee to unikalny eko-system, który pomaga użytkownikom w wymianie opinii, sondowaniu jak myślą inni i podejmowaniu przemyślanych, racjonalnych decyzji. Shumee daje możliwość wyrażenia siebie - pozwala swobodnie shumieć.Shumee daje wolność - to pierwszy projekt, który pokazuje, że wolny świat dyskusji i nieskrępowanych decyzji jest możliwy - bez reklam, sponsoringu i klasycznego marketingu - wyłącznie w oparciu o rekomendacje znajomych i tzw. mądrość tłumu, tj. opinie użytkowników społeczności. To właśnie rekomendacja przekazywana w modelu human to human jest siłą i wartością shumee.Shumee pozwala także na konfrontowanie opinii. Poprzez poznanie zdania innych osób zapewnia równowagę i umożliwia prezentację różnych punktów widzenia. Nie posługuje się skomplikowanymi algorytmami i nie zamyka użytkownika w bańce informacyjnej tematów, które lubią jego znajomi. Użytkownicy shumee mogą smakować różnorodności, w konsekwencji w większym stopniu kierować się zdrowym rozsądkiem. Shumee poprzez zaangażowanie użytkowników daje także możliwość wyłapania fałszywych informacji.