ALEshumee - obniżamy zakupy o 20 zł!

Użytkownicy shumee mogą korzystać z kodów rabatowych na 20 zł w sklepie internetowym www.alenergy.eu. Wystarczy udostępnić polecenie produktów firmy ALE Active Life Energy z shumee na innym portalu społecznościowym. 

‚shum%sz i masz’ to prosty program rekomendacji, zachęcający klientów do aktywizacji, łączący dużą skłonność konsumentów do polecania i kierowania się opinią innych z faktycznymi korzyściami proponowanymi przez firmy. W ciągu najbliższych tygodni użytkownicy shumee będą mogli skorzystać z ofert kolejnych partnerów.

20 zł na zakupy od ALE Active Life Energy i shumee

Aby otrzymać od shumee kod rabatowy pozwalający zaoszczędzić 20 zł robiąc zakupy w sklepie internetowym www.ALEnergy.eu, wystarczy udostępnić publicznie jedno z poleceń z profilu ALE Active Life Energy na shumee na swoim Facebooku, Instagramie lub Twitterze.

- ALE Active Life Energy dołącza do grona partnerów shumee. Wakacje to czas intensywnych treningów, zawodów, czy dalekich wycieczek, czyli idealny moment na skorzystanie z naszej promocji i uzupełnienie zapasu potrzebnych suplementów - mówi Karol Walaszczyk z shumee.

Więcej informacji o promocji znajduje się na stronie www.shumee.pl.

ALE Active Life Energy

W ofercie ALE Active Life Energy dostępny jest szereg unikalnych produktów żywnościowych, takich jak suplementy diety i specjalistyczne odżywki dla osób aktywnych i profesjonalnych sportowców. Dzięki nim efektywność codziennych treningów stanie się znacznie większa, a proces regeneracji szybszy niż kiedykolwiek wcześniej. Wśród produktów marki ALE Active Life Energy znajdziemy m.in. odżywki węglowodanowe dedykowane miłośnikom sportów wytrzymałościowych oraz odżywki białkowe, białkowo-węglowodanowe i aminokwasy rozgałęzione dla osób zajmujących się sportami siłowymi, uprawiających crossfit lub sporty walki. Dodatkowo, dla wszystkich osób związanych ze sportem, dedykowana jest linia suplementów obejmująca witaminy, minerały i aminokwasy.

shumee

Wprowadzenie prostego systemu rekomendacyjnego to pierwszy krok shumee w stronę funkcjonalności nowoczesnego, wygodnego e-commerce opartego o zachowania społecznościowe, w szczególności opinie i polecenia znajomych.

W ramach programu ‚shum%sz i masz’ trwa promocja z markami odzieżowymi TOP SECRET i Troll.

- Jak pokazują badania, jak i po prostu nasze codzienne doświadczenia, rekomendacje znajomych są kluczowe przy podejmowaniu decyzji zakupowych. ‚shum%sz i masz’ pozwala użytkownikom shumee zyskać dodatkowe korzyści za polecanie ulubionych produktów i usług a firmom nagradzać lojalnych i zadowolonych Klientów.– zaznacza Szymon Midera, szef projektu shumee.

Shumee dostępne jest w formie aplikacji mobilnej w sklepach Google Play i AppStore, a także w wersji webowej (RWD).

Shumee to unikalny eko-system, który pomaga użytkownikom w wymianie opinii, sondowaniu jak myślą inni i podejmowaniu przemyślanych, racjonalnych decyzji. Shumee daje możliwość wyrażenia siebie - pozwala swobodnie shumieć.Shumee daje wolność - to pierwszy projekt, który pokazuje, że wolny świat dyskusji i nieskrępowanych decyzji jest możliwy - bez reklam, sponsoringu i klasycznego marketingu - wyłącznie w oparciu o rekomendacje znajomych i tzw. mądrość tłumu, tj. opinie użytkowników społeczności. To właśnie rekomendacja przekazywana w modelu human to human jest siłą i wartością shumee.Shumee pozwala także na konfrontowanie opinii. Poprzez poznanie zdania innych osób zapewnia równowagę i umożliwia prezentację różnych punktów widzenia. Nie posługuje się skomplikowanymi algorytmami i nie zamyka użytkownika w bańce informacyjnej tematów, które lubią jego znajomi. Użytkownicy shumee mogą smakować różnorodności, w konsekwencji w większym stopniu kierować się zdrowym rozsądkiem. Shumee poprzez zaangażowanie użytkowników daje także możliwość wyłapania fałszywych informacji.

  • Magdalena Ossowska
  • CHIEF COMMUNICATIONS OFFICER
  • magda@shumee.pl
  • +48 502 556 846
  • Shumee