sprzedawaj. kupuj. rekomenduj - teraz też na www.shumee.pl

No i jest - nasze nowe www.shumee.pl! Od niedawna możecie korzystać z najnowszej wersji aplikacji shumee w systemie Android i iOS - uzupełnionej o funkcję sprzedaży i kupna. Teraz shumee dostępne jest także przez platformę www.

Co znajdziesz na naszym nowym www?

Po pierwsze zobaczysz wszystkie treści: polecenia produktów, miejsc i wydarzeń i liczbę oddanych głosów, pytania, aktywne osoby i partnerów shumee proponujących zniżki jeszcze przed zalogowaniem/rejestracją. Możesz także kupować ulubione przedmiot bez logowania.

shumeepl_HP.jpg

Po drugie w zakładce Zakupy znajdziesz wszystkie wystawione na sprzedaż przedmioty. Możesz je swobodnie przeszukiwać po kategoriach, cenie, stanie, popularności. Wpadło Ci coś w oko? Kliknij ‚Kup’ i uzupełnij dane przesyłki, a następnie zapłać ;)

shumeepl_zakupy.jpg

Po trzecie, jeżeli chcesz zobaczyć, o czym szumi na shumee, a nie masz ochoty na zakupy - zajrzyj na zakładkę Społeczność - tu znajdziesz wszystkie pytania i polecenia. Głosuj, komentuj, dziel się informacjami ze znajomymi.

spolecznosc_shumeepl.jpg

Zacznij szumieć

Jeżeli chcesz swobodnie korzystać z shumee, podzielić się z innymi swoją opinią, czy też wystawić przedmiot na sprzedaż - zarejestruj się w preferowany przez Ciebie sposób: poprzez adres e-mail albo przez swoje dane z FB. Czujesz, że potrzebujesz więcej przestrzeni, a przedmioty wokół Ciebie rozmnożyły się w zaskakującym tempie? Na shumee w prosty sposób wystawisz rzeczy, których już nie potrzebujesz, a mogą przydać się innym.

shumeepl_profil.jpg

Aby sprzedawać, musisz przejść na początek prosty proces weryfikacji - uzupełnić swoje dane i wykonać przelew weryfikacyjny. Po co? Żeby kupujący mieli pewność, że jesteś realną osobą/firmą posiadającą konto bankowe - bo dbamy o bezpieczeństwo zakupów naszych użytkowników :) A także po to, żeby nie trzeba było za każdym razem podawać kupującemu danych do przelewu, czy też rozliczać się gotówkowo - pieniądze za sprzedany przedmiot (pomniejszone o 3% prowizji) trafią bezpośrednio do Ciebie na rachunek.

weryfikacja_shumeepl.jpg

shumee jest miejscem, w którym społeczność styka się z zakupami - dla wszystkich osób, które przy wyborach chcą kierować się opiniami znajomych i innych realnych ludzi, a nie jedynie przekazem reklamowym. Tu oceny realnych osób decydują o popularności przedmiotu czy opinii. Tu możesz zapytać znajomych i społeczność, co kupić, gdzie kupić, na co się zdecydować.

Do tej pory na shumee mamy już kilkudziesięciu sprzedawców - przede wszystkim osoby prywatne, ale też i firmy. Wystawili oni już kilkaset przedmiotów.

Zapraszamy do nashumiania! A jak masz pytania - skontaktuj się z nami!