Polecaj - wspieraj innych w podejmowaniu decyzji!

Na shumee możesz śmiało dzielić się swoją opinią z innymi. Bo shumee to coś więcej, niż e-market. Tu możesz sprzedać używane rzeczy i zyskać wokół siebie nieco więcej wolnej przestrzeni, albo zarabiać wystawiając nowe, piękne przedmioty. A jak szukasz czegoś dla siebie, do domu, na prezent - z pewnością znajdziesz, szybko i wygodnie kupisz ;)

Ale to, co wyróżnia shumee to społeczność, bazowanie na opiniach i rekomendacjach użytkowników. Wciągnęła Cię ostatnio fantastyczna książka? Z czystym sumieniem możesz polecić mały sklep internetowy z rękodziełem? A może Twoje buty przeżyły takie rzeczy, że warto je pochwalić za wytrzymałość? Teraz możesz to wszystko polecić na shumee!

Rekomenduj i poznaj opinię innych

Bez względu, czy wolisz korzystać z shumee na komputerze poprzez www.shumee.pl, czy w aplikacji mobilnej - prosto wystawisz polecenie.

Mnie dziś np. spodobał się bardzo artykuł dotyczący drobnych zmian, które mogą pomóc nam poczuć się szczęśliwszymi :)

artykul_lifehack.PNG lifehack_www.jpg

Chcę się tym podzielić z innymi na shumee. W aplikacji wybieram przycisk akcji 'S' i 'Poleć', na www - przycisk 'Polecaj' w prawym górnym rogu.

polecaj_wybierz.PNG  www_start.jpg

 W pole Opis wkleiłam link do artykułu. W aplikacji automatycznie zaciąga mi się tytuł i zdjęcie - ale mogę to edytować i napisać po swojemu. Na www dodaję zdjęcie i tytuł. Do opisu dopisuję kilka #, żeby łatwiej można było wyszukać moje polecenie. I publikuję :)

edycja_app.PNG polecenia_wypelnij_www.jpg
app_polecenie.PNG polecam_opublikowane_www.jpg

Teraz mogę czekać na opinie użytkowników shumee, albo jeszcze dodatkowo udostępnić mój post na Facebooku, Twitterze, czy też poprzez maila. W ten sposób zachęcę znajomych do wypowiedzenia się na ten temat.

I polecenie gotowe :)

Chcesz sprawdzić, jak to działa? Zapraszamy!

nashumiaj!