Mniej znaczy więcej...

W 2018 rok weszliśmy z mocno zakasanymi rękawami i ostro pracujemy nad rozwojem naszego www w myśl zasady 'więcej nie znaczy lepiej' ;)

Zebraliśmy wasze opinie i doświadczenia z naszą platformą po pierwszych miesącach jego działania. W sumie w listopadzie i grudniu shumee odwiedziło kilkadziesiąt tysięcy osób.

Będąc platformą łączącą e-commerce z zachowaniami społecznościowymi chcemy robić to w sposób jak najbardziej przydatny użytkownikom. W efekcie zdecydowanie mocniej upraszczamy, otwieramy i ułatwiamy. Na shumee już teraz można kupować bez rejestracji i głosować na ulubione produkty.

TOPprodukty.jpg

Już dziś na www.shumee.pl możecie zobaczyć pierwsze zmiany. Strona główna zawiera jedynie dobrze oceniane produkty i popularnych sprzedawców. Na pierwszym planie widoczne są zatem podstawowe funkcje shumee: ocenianie i kupowanie. Polecenia i pytania znajdziecie dopiero wchodząc głębiej i poznając serwis. Po rejestracji wyświetlamy Wam też ostatnio oglądane produkty.

Pracując nad rozwojem shumee opinię zapytaliśmy zarówno grupę osób i firm sprzedających on-line z shumee (ok. 300 sprzedawców), jak i użytkowników kupujacych i korzystających z funkcji społecznościowych serwisu.

W kolejnych odsłonach dodamy kategorie zakupowe dostępne w ten sam sposób w każdej części naszego www i jeszcze mocniej uprościmy widok produktu. Ułatwi to wyszukiwanie produktów.

Ponado shumee uzupełnimy krok po kroku o koszyk zakupowy, możliwość przeceny produktów, definiowanie darmowej wysyłki, wystawianie produktu w wielu egzemplarzach i rozmiarach, zaciąganie plików z kontentem produktowym.

nowe_shumee_www.png

Jeżeli macie inne sugestie lub obserwacje - piszcie do nas!

A my niedługo pokażemy kolejne efekty naszych prac!

shumee to platforma zakupowa oparta o ocenę wystawionych produktów. Pozycja produktu na shumee zależy od liczby głosów oddanych na niego przez użytkowników. Ułatwia to kupującym wybór polecanych produktów.

Sprzedawcom shumee zapewnia prosty proces wystawiania produktów, niską prowizję za sprzedaż bez dodatkowych kosztów, wszystkie bezpieczne formy płatności i pełną mobilność w oparciu o www i aplikację.

shumee to dziś ponad 100 tys. odwiedzin, 80 tys. oddanych głosów, 300 sprzedawców i 2,3 tys. produktów.