Darmowa dostawa kusi

Ponad 80% z nas kupując szuka opinii o produkcie wśród znajomych i innych użytkowników. W shumee dobrze o tym wiemy i dlatego na naszej platformie zakupowej o pozycji produktu decydują głosy społeczności.

A użytkownicy oceniający produkty dostępne w www.shumee.pl oddali już w sumie 100 tys. głosów.

Ale opinie innych to nie wszystko. Kupujących on-line prekonuje dostępność tej formy zakupów, wygoda i cena.

Wyniki raportu 'e-commerce w Polsce' Gemiusa wskazują, że e-konsumenci preferują szybkie przelewy przez serwisy płatności jako formę zapłaty. Na shumee można skorzystać z wszystkich szybkich i bezpiecznych form płatności dzięki współpracy z firmą dotpay.

Ponadto niższy koszt zakupu, specjalne oferty cenowe lub niższe koszty dostawy są bardzo istotnymi czynnikami zachęcającymi do podjęcia pozytywnej decyzji zakupowej.

Ważnym elementem pomagającym sprzedawcom się wyróżnić jest zapewnienie darmowej dostawy. Aż połowa kupujących on-line Polaków deklaruje, że może poczekać na dostawę, o ile będzie darmowa ;) (wg. danych zebranych przez Freshmail).

I właśnie temat darmowej dostawy jest jednym z najważniejszych, jakie mamy na tapecie w ramach opisywanego wcześniej rozwoju shumee.

produkt-darmowa-dostawa-shumee.png

Już wkrótce sprzedawcy na shumee zyskają kolejny sposób na wzmocnienie swojej komunikacji z kupującymi - oferty z darmową dostawą będą wyróżnione znaczkiem zielonej ciężarówki. A klienci wyszukując towary będą mogli skorzystać z filtra pokazującego jedynie oferty z kosztem dostawy 0 zł.

Więcej o kolejnych planowanych ulepszeniach shumee już wkrótce :)