Rozwijamy sprzedaż na shumee

Zgodnie z zapowiedziami, oddajemy w Wasze ręce nową, przejrzystą stronę www.shumee.pl z ważnymi funkcjami sprzedażowymi. Dzięki nim sprzedawcy zyskują więcej możliwości dobrego zaprezentowania swojej oferty, a kupujący - więcej opcji wyszukiwania i selekcjonowania produktów.

stronaglowna_shumee_kategorie.jpg

Najważniejsze nowości na shumee to:

  • kategorie produktowe widoczne na stronie głównej i każdej podstronie serwisu
  • opcja proponowania obniżonej ceny - możliwość robienia widocznych akcji specjalnych i wyprzedaży
  • wyróżnienie ofert z darmową przesyłką - przy produkcie i filtrach wyszukiwarki

Teraz dodając nowy produkt - zaczynamy od wyboru kategorii w postaci przejrzystego, intuicyjnego trzystopniowego drzewa.

drzewokategorii_shumee_dodanieproduktu.jpg

Uzupełniając dane o nowym produkcie lub edytując już istniejące, możesz podać wysokość aktualnej ceny sprzedaży, cenę przed obniżką. System sam obliczy wysokość rabatu.

dodanieproduktu_shumee_obnizonacena.png

Jeżeli w opcjach dostawy zdecydujesz się zaproponować przynajmniej jedną darmową formę (poza odbiorem własnym) - produkt zostanie opatrzony symbolem zielonej furgonetki. Znajdzie się również w wyszukiwarce w ofertach z darmową dostawą. Tak, jak pisaliśmy wcześniej - opcja bezpłatnej dostawy jest ważnym czynnikiem, który może zadecydować o wyborze danej oferty.

dodanieproduktu_shumee_darmowadostawa.jpg

Zapraszamy do skorzystania z nowych funkcji i wyróżnienia produktów z atrakcyjną ceną, czy też bezpłatną dostawą. Chętnie poznamy Wasze opinie i komentarze.

Kontynuujemy intensywne pracę nad kolejnymi ważnymi funkcjami, jak możliwość dodawania wielu sztuk jednego produktu, czy też koszyk zakupowy.