Wiosenne porządki w szafie - jak się za to zabrać?

Zapewne dla wielu osób jedno z największych wyzwań to uporządkowanie garderoby - oczywiście dla mnie też! Oszałamiająca kolekcja odzieży rozrasta się z każdym sezonem – jak się w tym nie pogubić ;-). Jeśli Twoja szafa, podobnie jak moja, pęka w szwach, to myślę, że nadchodząca wiosna to idealny czas, aby dać jej odetchnąć.

Jak to zrobić?
Na początek opróżnimy wszystkie półki i szafki. Pusta przestrzeń daje się zorganizować o niebo lepiej niż ten artystyczny nieład panujący do tej pory. Teraz czas na dokładne przyjrzenie się naszym zbiorom. Czy znalazłaś tam rzeczy, których nie nosisz od co najmniej dwóch lat? Może znalazłaś też tam takie ubrania, które czekają na swoją kolej? A bo może schudnę, przytyję, bo wróci moda, bo przerobię…? Jeśli odpowiedź brzmi twierdząco, to czas najwyższy, aby się ich pozbyć. I to bez żadnych sentymentów! Możesz je oddać, ale czy nie lepiej jest przy tych porządkach jeszcze dodatkowo zarobić?

I właśnie od tego jest shumee.pl - możesz tu m.in. sprzedać swoje ubrania.
Jak to działa? Po pierwsze, oczywiście musisz mieć profil. Więc zacznij od jego założenia – co jest bardzo proste. Możesz to zrobić poprzez stronę, ale także aplikację na smartfona. Fajnie będzie jeśli opiszesz siebie, to co lubisz – dzięki temu zbudujesz swój wizerunek. Oczywiście nie jest to konieczne. Teraz czas na nasz punkt kulminacyjny, czyli sprzedaż, bo przecież po to były, te całe porządki, aby móc zarobić i kupić nowe, modne ubrania (przecież mamy już na nie miejsce ;)). Dlatego teraz czas potwierdzić swoją tożsamość i wysłać przelew aktywacyjny. Do 2 dni otrzymasz maila z potwierdzeniem aktywacji. I możesz działać! Produkt, który chciałabyś sprzedać dodajesz za pomocą przycisku (S) Sprzedaj. Pamiętaj, aby zdjęcia wykonać dbając o ich jakość oraz wygląd prezentowanego ubrania – wszak najpierw „kupują” oczy. Opisując produkt podaj szczegóły takie jak materiał z jakiego wykonano ubranie, czy np. długość rękawów, to pozwoli uniknąć Ci stu pytań o przedmiot w przyszłości ;). A kupujący będzie miał pewność, że nie kupuje kota w worku. Teraz Twój produkt leci szumieć w sieci. Warto udostępnić go w swoich mediach społecznościowych, większa widoczność zwiększa szansę na sprzedaż. Ubranie sprzedane! Co teraz? Oczywiście zarabiasz pieniądze, pomniejszone tylko o 5% prowizji. Proste, prawda? Więcej o tym, jak sprzedawać na shumee znajdziesz >>tu.

Skoro zarobiliśmy to teraz możemy wydać ;)
Miejsca w szafie sporo, a więc czas na nowe, śliczne ubrania. Te także znajdziemy na portalu. Jest ich mnóstwo, więc jestem przekonana, że coś wpadnie CI w oko. Tak jak mi! Co znalazłam ja? Już pokazuję ☺
Szara sukienka z pięknymi rękawami. Jej cena to niecałe 50zł. Spodobała mi się bardzo, na zdjęciach wygląda korzystnie. Ja to kupuję ;) Znajdziesz ją >>tutaj. A wygląda tak:

 szara-sukienka-weronika-muranska-shumee.png

Przyznacie, że prezentuje się bosko. Już nie mogę doczekać się kiedy znajdzie się w mojej szafie. Oczywiście do sukienki dobrałam buty – fakt, może mam ich milion par, ale co stoi na przeszkodzie by mieć jeszcze jedną ? Szukajcie ich tutaj. W tym roku stawiam, jak widzicie, na szpilki. Prawda, że świetne?

eleganckie-szpilki-marta-jakubiec-shumee.png


Autorką tekstu jest Marta Borkowska z bloga www.czary-marty.pl, która tak pisze o sobie na swojej stronie:

Szczęśliwa żona i spełniona mama 3letniej Julii. Pisanie to moja pasja. W chwilach wolnych fascynatka fotografii. Z wykształcenia magister zarządzania zasobami ludzkimi oraz marketingowiec.