Najkorzystniejsze oferty z shumee!

Jako shumee dbamy o to, by produkty znajdujące się w naszym serwisie były dla Was jak najbardziej atrakcyjne. Średnio codziennie przybywa łącznie kilkaset nowych rzeczy z różnych kategorii m.in odzież, zdrowie i uroda, wyposażenie domu.
Współpracujemy z wieloma firmami starając się o to, żeby prezentowany przez nich asortyment był możliwie jak najbardziej atrakcyjny cenowo. Jednak naszym wyróżnikiem, na którym jako konsumenci możecie zyskać najwięcej jest "Rabatowanie za polecanie". O tym jak skorzystać z rabatów przeczytacie w jednym z naszych poprzednich postów. :) 

Produkty objęte promocją możecie znaleźć filtrując kategorię po filtrze "Kup taniej", lub szukając symoblu prezencika na widoku produktu. Z racji tego, że jest ich tysiące postanowiliśmy Wam w tym trochę pomóc. W tym poście znajdziecie najczęściej polecane przez naszych użytkowników rzeczy, które są objęte aktualnie najwyższymi rabatami w swojej kategorii. 

Panie w ostatnim czasie najczęściej wybierały buty jesienno/zimowe, swetry, oraz bieliznę. Możecie uzyskać na nich do 30% rabatu w zamian za wysłanie maila z poleceniem!:) Natomiast Panowie w większości przypadków decydują się na zakup markowych produktów takich firm jak : U.S Polo, Oxford University i Pierre Cardin  . Nic dziwnego, bo to u nas kupicie ubrania tych firm najtaniej!:)

produkty kobieta.png

produkty mezczyzna.png

Jeżeli jesteście w trakcie remontu, lub dekorowania mieszkania sprawdźcie koniecznie meble i akcesoria z naszej oferty! Największym zainteresowaniem cieszą się zestawy pościelowe, lustra i... fotele! Oprócz tego, że możecie uzyskać na nie 15% rabatu to oferujemy Wam także darmową dostawę i to bez względu na rozmiar paczki! 

produkty dom.png

Nie zapominam także o naszych najmłodszych klientach! W ramach rabatowania za polecanie zabawki ze sklepu Kraina Zabawek są dostępne w cenie o 25% niższej od standardowej. :) 

produkty dziecko.png