Czym jest shumee?

Jesteśmy platformą zakupową, na której sprzedawcy mogą wystawiać swoje produkty, a kupujący w łatwy i przyjazny sposób znaleźć i kupić to, czego szukają. Dodatkowo, dzięki naszym partnerom finansowym zapewniamy atrakcyjne promocje i najlepsze ceny na rynku.


Zależy nam na satysfakcji obydwu stron, dlatego nieustannie rozwijamy się i dbamy, aby nasi użytkownicy byli zadowoleni z naszych usług.

 

Jesteś kupującym?

W prosty sposób dokonasz zakupów na naszej platformie i opłacisz je w dowolny sposób dzięki współpracy z firmą Dotpay.

Dodatkowo masz możliwość skorzystania z wielu atrakcyjnych promocji cenowych, dzięki naszym partnerom strategicznym, takim jak Mastercard.

Chronimy Twoje zakupy. Jeśli sprzedający nie wyśle Ci zakupów, my zwrócimy Ci pieniądze.

 

Co proponujemy sprzedawcom?

Zapewniamy promocję Twoich produktów m. in. na największych porównywarkach cenowych (Ceneo.pl) i serwisach z Grupy Gazeta.pl oraz w szerokiej sieci afiliacyjnej. Dodatkowo, dzięki współpracy z partnerami finansowymi, Twoje produkty będą dostępne w obniżonych cenach dla użytkowników shumee, przy pełnym rozliczeniu Twoich cen regularnych.

Jeśli jesteś sprzedawcą to z pewnością docenisz nasz prosty system rozliczeń. Pobieramy jedynie 5% prowizji od wartości Twojej sprzedaży, bez względu na kategorię zakupową. Tak! Tylko tyle.

Masz sklep i duży asortyment produktów? Nie martw się. Będziesz mógł  zaimportować produkty na shumee, dzięki plikom xml.

Na naszej platformie jest już blisko 500 tysięcy produktów wystawionych przez firmy i sprzedawców indywidualnych, a liczba ta ciągle rośnie!

Dołącz do nas i ciesz się z najtańszych zakupów w sieci!

 

Shumee to marketplace, który integruje szeroką ofertę wielu sprzedawców oraz umożliwia tańsze zakupy dzięki atrakcyjnym promocjom z partnerami finansowymi.

Shumee SA
NIP 7252140827
ul. Piotrkowska 122/6
90-006 Łódź
kontakt@shumee.pl

Tel. 42 214 43 39