O nas

 

www.shumee.pl to platforma zakupowa, która integruje szeroką ofertę wielu sprzedawców i daje możliwość polecania produktów.


Shumee zapewnia sprzedawcom najprostszy na rynku model rozliczeń, oparty wyłącznie o 5% prowizję za sprzedaż, prosty proces wystawiania produktów i zaciąganie plików xml z produktami.

Dodatkowo, korzystając z cennika dostaw, sprzedawcy mogą definiować formę i koszty dostawy, określać parametry darmowej wysyłki, wystawiać produkty w różnych rozmiarach i prowadzić wyprzedaże.

Kupujący mogą korzystać z bezpiecznych form płatności i pełnej mobilności serwisu - shumee dostępne jest w postaci responsywnego serwisu (RWD) i aplikacji mobilnych.

Bezpieczeństwo zakupów zwiększa specjalny Program ochrony kupujących i proces weryfikacji sprzedawców.

Shumee zapewnia szeroki asortyment ponad 200 tys. produktów wystawionych przez blisko 200 firm i kilkuset sprzedawców indywidualnych. Na platformie można znaleźć wiele produktów niedostępnych w innych miejscach w sieci, w najlepszych cenach. Najpopularniejsze kategorie to: odzież, obuwie, produkty dla dzieci, wyposażenie domu i ogrodu, zdrowie i uroda, elektronika i AGD.

shumee S.A.
ul. Piotrkowska 122 lok. 6, 90-006 Łódź
kontakt@shumee.pl
+48 514 760 716