Zrób zakupy na shumee, zgarnij bon do Yasumi - Tydzień Kobiet trwa!

Na shumee trwa TYDZIEŃ kobiet. Na panie czekają wyjątkowe prezenty - teraz robiąc zakupy mogą otrzymać bon do SPA oraz miły prezent!

Platforma zakupowa shumee w ramach prezentu na Dzień Kobiet przygotowała specjalną ofertę. Konkurs trwa w dniach 5-8 marca. Aby wziąć udział w akcji i zdobyć nagrodę - 100 zł do wykorzystania w YASUMI wraz z dodatkowym upominkiem - wystarczy kupić na shumee przedmiot o wartości minimum 150 zł. Szczegóły dotyczące promocji na Dzień Kobiet znajdują się w Regulaminie.

Na shumee każda Kobieta znajdzie dla siebie propozycję oryginalnych ubrań i ciekawych dodatków. Unikatowe torby i bluzy od MONEST, pięknie się układające i wygodne sukienki i bluzki od SheMore, wyjątkowe skórzane torby od Jolanty Wysockiej i CollarMe i wiele innych.

Wszystkie propozycje dla kobiet można znaleźć na stronie shumee oraz w aplikacji mobilnej.

_DSC0112.jpg monest-shumee-torba-worek-promocja.jpg sukienka-olive-grey-2-2.jpg

shumee to platforma zakupowa oparta o ocenę wystawionych produktów. Pozycja produktu na shumee zależy od liczby głosów oddanych na niego przez użytkowników. Ułatwia to kupującym wybór polecanych produktów. Ponad 80% z nas kupując szuka opinii o produkcie wśród znajomych i innych użytkowników.

Sprzedawcom shumee zapewnia prosty proces wystawiania produktów, niską prowizję za sprzedaż bez dodatkowych kosztów, wszystkie bezpieczne formy płatności i pełną mobilność w oparciu o www i aplikację.

Na shumee można aktualnie znaleźć ok. 2,5 tys. produktów blisko 400 sprzedawców indywidualnych i firmowych. Społeczność zakupowa shumee oddała już w sumie przeszło 100 tys. głosów wyrażając swoją opinię o produktach i poleceniach.