Witamy wiosnę!

Czas na wiosenne porządki! Na shumee można znaleźć inspirujące propozycje ok. 400 sprzedawców, a także pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów z domu, aby zrobić miejsce na nowe.

Początek wiosny to dla wielu osób moment na porządne sprzątanie, przegląd szafy i innych domowych zakamarków, a także uzupełnianie brakujących rzeczy na sezon wiosna/lato 2018.

Szukając nowych ubrań, czy też rzeczy do domu, warto sprawdzić, co proponują firmy sprzedające na shumee. Przykłady ciekawych, polskich marek oferujących swoje produkty na platformie zakupowej można znaleźć na blogu.

Na shumee do kupienia są piękne sukienki, wiosenne kurtki, bluzy z kapturem i inne propozycje używanych rzeczy sprzedawanych przez osoby indywidualne, w tym kilkadziesiąt osób znanych z Instagrama i innych social mediów.

Łącznie na shumee dostępnych jest ponad 2,5 tys. nowych i używanych produktów z różnych kategorii takich, jak: odzież, obuwie, dziecko i dom.

Dla tych, co nie wiedzą, jak zabrać się za wiosenny przegląd szafy polecamy lekturę wpisów Karoliny Ossowskiej z miszmaszemi.pl i Marty Borkowskiej z czary-marty.pl.

shumee to platforma zakupowa oparta o ocenę wystawionych produktów. Pozycja produktu na shumee zależy od liczby głosów oddanych na niego przez użytkowników. Ułatwia to kupującym wybór polecanych produktów. Ponad 80% z nas kupując szuka opinii o produkcie wśród znajomych i innych użytkowników.

Sprzedawcom shumee zapewnia prosty proces wystawiania produktów, niską prowizję za sprzedaż bez dodatkowych kosztów, wszystkie bezpieczne formy płatności i pełną mobilność w oparciu o www i aplikację.