shumee już szumi bez ograniczeń

shumee wdrożyło pełną wersję serwisu RWD, co umożliwia użytkownikom nieograniczony dostęp do platformy z urządzeń mobilnych, nie tylko poprzez aplikację mobilną. Dodatkowo, serwis wprowadził kolejne funkcje ułatwiające robienie zakupów i sprzedaż produktów , m.in: koszyk zakupowy, wystawianie wielu sztuk jednego produktu i możliwość ustawienia przez sprzedawcę uniwersalnego cennika dostaw.

shumee to platforma zakupowa oparta o ocenę wystawionych produktów. Pozycja produktu na shumee zależy od liczby głosów oddanych na niego przez użytkowników. Ułatwia to kupującym wybór polecanych produktów.
shumee zapewnia sprzedawcom prosty proces wystawiania produktów, niską prowizję za sprzedaż bez dodatkowych kosztów, wszystkie bezpieczne formy płatności i pełną mobilność w oparciu o www i aplikację.

Serwis www shumee zbudowany jest przejrzyście i w sposób odpowiadający aktualnym trendom i standardom w zakresie zakupów on-line. Proste drzewo kategorii dostępne z każdego miejsca serwisu, możliwość zakupu bez rejestracji, szybkie płatności i zakupy u zweryfikowanych sprzedawców - to tylko niektóre z cech shumee.

Na shumee można aktualnie znaleźć blisko 3 tys. produktów wystawionych przez około 400 sprzedawców indywidualnych i firmowych. Społeczność zakupowa shumee oddała już w sumie przeszło 115 tys. głosów wyrażając swoją opinię o produktach i poleceniach. Wśród najpopularniejszych przedmiotów dominuje moda damska, a także rzeczy dla dzieci. Na shumee znaleźć też można m.in. kosmetyki, akcesoria do telefonów, czy elementy wyposażenia wnętrz.

Na uwagę zasługują między innymi oferty obiecujących polskich marek proponujących orygianlne projekty i wysoką jakość. Są to np. marki odzieżowe: Sprytny Lisek, MONEST, SheMore, Collibri, czy PINKBIRDS; czy też oferujące zabawki dla dzieci: MamaPlus.