GREATstore - nowy sklep w ekosystemie shumee

www.greatstore.pl to tysiące produktów w bardzo atrakcyjnych cenach, darmowa dostawa i pełne bezpieczeństwo zakupów.

GREATstore to nowe miejsce w sieci, w którym można znaleźć modne ubrania, produkty z kategorii wyposażenia domu i ogrodu oraz akcesoria do telefonów.

„Przygotowaliśmy na start bardzo atrakcyjną ofertę produktów na lato w niskich cenach. Dodatkowo nasi Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy produktów takich jak: kostiumy kąpielowe, bielizna, zegarki, biżuteria, akcesoria do telefonu czy wyposażenie domu i kuchni” - zaznacza Michał Kołakowski, szef projektu GREATstore.

GREATstore jest kolejnym po lovelymee.com e-sklepem uruchomionym przez społecznościową platformę zakupową shumee w modelu dropshippingowym. GREATstore oferuje możliwość bezpiecznych zakupów produktów od partnerów zagranicznych w bardzo atrakcyjnych cenach z bezpłatną dostawą. Serwis umożliwia także bezpłatny zwrot towaru na terenie Polski. Zapewnia wszystkie, bezpieczne formy płatności dostarczane przez firmę dotpay oraz pełną wersją RWD serwisu.

GREATstore, tak jak pozostałe projekty w ramach ekosystemu shumee, bazuje na polecaniu produktów i atrakcyjnych rabatach za udostępnianie informacji o sklepie i produktach znajomym poprzez media społecznościowe czy adresy mailowe.

www.shumee.pl to platforma zakupowa bazująca na ocenie produktów przez społeczność serwisu. Pozycja produktu na shumee zależy od liczby głosów oddanych przez użytkowników. Ułatwia to kupującym wybór najlepiej ocenianych produktów.

Kupujący mogą głosować, polecać i pytać społeczność o produkty wystawione przez zweryfikowanych przez shumee sprzedawców w różnych kategoriach, mogą także korzystać z bezpiecznych form płatności i pełnej mobilności serwisu w postaci technologii RWD i aplikacji mobilnych. Bezpieczeństwo zakupów zwiększa specjalny Program ochrony kupujących.
Shumee zapewnia sprzedawcom najprostszy na rynku model rozliczeń, oparty wyłącznie o 5% prowizję za sprzedaż, prosty proces wystawiania produktów i definiowania formy i kosztu przesyłki z wykorzystaniem cennika dostaw. Dodatkowo shumee umożliwia sprzedawcom określanie parametrów darmowej wysyłki, zapewnia wystawiania produktów w różnych rozmiarach, przeprowadzania wyprzedaży, prosty panel administracyjny do zarządzania sprzedażą, wszystkie bezpieczne formy płatności i pełną mobilność w oparciu o www i aplikację.

Na shumee można aktualnie znaleźć blisko 3 tys. produktów wystawionych przez około 400 sprzedawców indywidualnych i 150 firm. Społeczność zakupowa shumee oddała już na produkty przeszło 120 tys. głosów. Wśród najpopularniejszych kategorii zakupowych dominuje moda damska, a także produkty dla dzieci. W serwisie shumee znaleźć można także m.in. kosmetyki, akcesoria do telefonów, czy elementy wyposażenia wnętrz.