Szumi wiosna dzieciom

Na platformie zakupowej shumee na wiosnę polecane są piękne zabawki, ubrania i przydatne gadżety dla dzieci małych i większych.

Na shumee do 22 kwietnia trwa weekend promujący ofertę dla dzieci.

Ciepłe dni zapraszają dzieci do większej aktywności, spędzania czasu na świeżym powietrzu z kolegami i koleżankami, wspólnych zabaw i gier. Na shumee znaleźć można m.in. ciekawe pomysły na zabawki proponowane m.in. przez sklepy Mama Plus, Katarzyna Truszkowska i Zabawki-Dominik.

Pluszaki, maskotki i inne piękne rzeczy dla naszych pociech oferują: Neneko i Papataj.
Z kolei dobrej jakości ubrania, kocyki, haftowane pościele i inne tekstylia można znaleźć m.in. na profilach: Sprytny Lisek, Modni shop, Pracownia, której nie ma, Colorico, Ama Kids, Paisley Polska, MYRE, Natalia Tyrpa i inni.

www.shumee.pl to platforma zakupowa bazująca na ocenie produktów przez społeczność serwisu. Pozycja produktu na shumee zależy od liczby głosów oddanych przez użytkowników. Dzięki temu kupujący znając opinię innych, może łatwiej dokonać wyboru.

Kupujący mogą głosować, polecać i pytać społeczność o produkty wystawione przez zweryfikowanych przez shumee sprzedawców w różnych kategoriach. Kupując korzystają z bezpiecznych form płatności i pełnej mobilności serwisu. Shumee dostępne jest w postaci responsywnego serwisu (RWD) i aplikacji mobilnych. Bezpieczeństwo zakupów zwiększa specjalny Program ochrony kupujących. Shumee zapewnia sprzedawcom najprostszy na rynku model rozliczeń, oparty wyłącznie o 5% prowizję za sprzedaż, prosty proces wystawiania produktów, a także definiowania formy i kosztu przesyłki z wykorzystaniem cennika dostaw. Dodatkowo shumee umożliwia określanie parametrów darmowej wysyłki, wystawianie produktów w różnych rozmiarach i przeprowadzania wyprzedaży. Już wkrótce na shumee pojawią się kolejne udogodnienia, jak np. dodawanie produktów poprzez ich import z pliku.

Na shumee można aktualnie znaleźć blisko 3 tys. produktów wystawionych przez około 400 sprzedawców indywidualnych i firmy. Społeczność zakupowa shumee oddała już na produkty przeszło 120 tys. głosów. Wśród najpopularniejszych kategorii zakupowych dominuje moda damska, a także produkty dla dzieci. W serwisie shumee znaleźć można także m.in. kosmetyki, akcesoria do telefonów, czy elementy wyposażenia wnętrz.

shumee rozwija także własne projekty sklepów on-line, dzięki czemu uzupełnia i poszerza zakres oferty dostępnej na platformie. Klienci mogą korzystać już z:

  • www.lovelymee.com oferującego odzież, obuwie i akcesoria topowych marek w najniższych cenach na rynku
  • www.greatstore.pl, w ofercie którego znaleźć można odzież, obuwie, akcesoria, elementy wyposażenia i wystroju wnętrz, akcesoria do telefonu w niskich cenach i aktualnych trendach.

Oba sklepy działają w modelu dropshippingowym. Wkrótce portfolio shumee poszerzone zostanie o kolejne projekty.