shumee stawia na import produktów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom sprzedawców, shumee wdrożyło prostą i wygodną funkcjonalność importu produktów na bazie pliku XML.

Dzięki nowej funkcjonalności sprzedawcy mogą jednorazowo dodać nawet kilka tysięcy produktów i automatycznie je aktualizować.

‘Import produktów jest oparty na bazie pliku XML w formacie znanej porównywarki internetowej Ceneo. Shumee wprowadziło dwa rodzaje importu produktów: jednorazowy i cykliczny, który zapewnia dodatkowo automatyczną aktualizację produktów. Ta prosta funkcjonalność dostępna jest w zakładce ,,Moja sprzedaż”. To nie koniec naszych udogodnień - już niedługo zamówienia złożone w shumee, będą mogły być pobierane do jednego z najpopularniejszych rozwiązań do zarządzania sprzedażą.’ – zaznacza Monika Stefaniak z shumee.

www.shumee.pl to platforma zakupowa bazująca na polecaniu produktów przez społeczność serwisu. Pozycja produktu na shumee zależy od liczby głosów oddanych przez użytkowników. Dzięki temu kupujący znając opinię innych, może łatwiej dokonać wyboru.

Kupujący mogą głosować, polecać i pytać społeczność o produkty z różnych kategorii wystawione przez zweryfikowanych przez shumee sprzedawców. Kupując korzystają z bezpiecznych form płatności i pełnej mobilności serwisu. Shumee dostępne jest w postaci responsywnego serwisu (RWD) i aplikacji mobilnych. Bezpieczeństwo zakupów zwiększa specjalny Program ochrony kupujących.

Shumee zapewnia sprzedawcom najprostszy na rynku model rozliczeń, oparty wyłącznie o 5% prowizję za sprzedaż, prosty proces wystawiania produktów, a także definiowania formy i kosztu przesyłki z wykorzystaniem cennika dostaw. Dodatkowo shumee umożliwia określanie parametrów darmowej wysyłki, wystawianie produktów w różnych rozmiarach i przeprowadzania wyprzedaży.

Na shumee można aktualnie znaleźć około 3 tys. produktów wystawionych przez 400 sprzedawców indywidualnych i firmy. Społeczność zakupowa shumee oddała już na produkty przeszło 120 tys. głosów. Wśród najpopularniejszych kategorii zakupowych dominuje moda damska, a także produkty dla dzieci. W serwisie shumee znaleźć można także m.in. kosmetyki, akcesoria do telefonów, czy elementy wyposażenia wnętrz.