shumee przyspiesza

Liczba produktów na platformie shumee zwiększyła się pięciokrotnie do 15 tys. 

W ciągu kilku dni od wdrożenia prostej i wygodnej funkcjonalności importu produktów na bazie pliku XML, w shumee pojawili się nowi sprzedawcy z branży fashion i wyposażenia domu, w tym m.in. Zakamarki.shop.pl, Art-steel.pl, Mapepina, MadamStoltz.


www.shumee.pl to platforma zakupowa bazująca na polecaniu produktów przez społeczność serwisu. Pozycja produktu na shumee zależy od liczby głosów oddanych przez użytkowników. Dzięki temu kupujący znając opinię innych, może łatwiej dokonać wyboru.


Kupujący mogą głosować, polecać i pytać społeczność o produkty z różnych kategorii wystawione przez zweryfikowanych przez shumee sprzedawców. Kupując korzystają z bezpiecznych form płatności i pełnej mobilności serwisu. Shumee dostępne jest w postaci responsywnego serwisu (RWD) i aplikacji mobilnych. Bezpieczeństwo zakupów zwiększa specjalny Program ochrony kupujących.


Shumee zapewnia sprzedawcom najprostszy na rynku model rozliczeń, oparty wyłącznie o 5% prowizję za sprzedaż, prosty proces wystawiania produktów, a także definiowania formy i kosztu przesyłki z wykorzystaniem cennika dostaw. Dodatkowo shumee umożliwia określanie parametrów darmowej wysyłki, wystawianie produktów w różnych rozmiarach i przeprowadzania wyprzedaży.


Na shumee można aktualnie znaleźć około 15 tys. produktów wystawionych przez 400 sprzedawców indywidualnych i ponad 100 firm. Społeczność zakupowa shumee oddała już na produkty przeszło 120 tys. głosów. Wśród najpopularniejszych kategorii zakupowych dominuje moda damska, a także produkty dla dzieci. W serwisie shumee znaleźć można także m.in. kosmetyki, akcesoria do telefonów, czy elementy wyposażenia wnętrz.