Szumimy w serwisach gazeta.pl

Shumee rozpoczęło współpracę z serwisami z grupy Gazeta.pl

Produkty wystawione na platformie shumee.pl są widoczne w galeriach natywnych w serwisach tematycznych z grupy Gazeta.pl, które miesięcznie docierają łącznie do ponad 15 milionów polskich internautów. Galerie natywne umożliwiają przechodzenie użytkowników z artykułów w serwisach Gazeta.pl bezpośrednio do stron zakupowych partnerów. To efektywnościowe narzędzie reklamowe dostępne w ofercie reklamowej portalu Gazeta.pl, z którego od maja br. korzysta także platforma shumee.

Liczba produktów na platformie shumee rośnie bardzo dynamicznie i przekroczyła 50 tys. W najbliższych dniach sprzedawcy na shumee rozszerzą zakres dostępnych produktów w kategoriach: elektronika, AGD, RTV, wyposażenie domu czy zdrowie i uroda.

shumee.pl to platforma zakupowa bazująca na polecaniu produktów przez społeczność serwisu. Pozycja produktu na shumee zależy od liczby głosów oddanych przez użytkowników. Dzięki temu kupujący znają opinię innych i mogą łatwiej dokonać wyboru.

Kupujący mogą głosować, polecać i pytać społeczność o produkty z różnych kategorii wystawione przez zweryfikowanych przez shumee sprzedawców. Korzystają przy tym z bezpiecznych form płatności i pełnej mobilności serwisu. Shumee dostępne jest w postaci responsywnego serwisu (RWD) i aplikacji mobilnej dostępnej na urządzenia z systemami iOS i Android. Bezpieczeństwo zakupów zwiększa także specjalny Program ochrony kupujących.

Shumee zapewnia sprzedawcom najprostszy na rynku model rozliczeń, oparty wyłącznie o 5% prowizję za sprzedaż, prosty proces wystawiania produktów, a także definiowania formy i kosztu przesyłki z wykorzystaniem cennika dostaw. Dodatkowo platforma umożliwia określanie parametrów darmowej wysyłki, wystawianie produktów w różnych rozmiarach i przeprowadzanie wyprzedaży.

Na Shumee można w tej chwili znaleźć ponad 50 tys. produktów wystawionych przez 400 sprzedawców indywidualnych i 100 firm. Społeczność zakupowa shumee oddała na produkty już przeszło 130 tys. głosów. Wśród najpopularniejszych kategorii zakupowych dominuje moda damska, a także produkty dla dzieci. W serwisie Shumee znaleźć można także m.in. elementy wyposażenia wnętrz, zabawki i kosmetyki.