Wybierz spośród 100 000 produktów!

Liczba produktów na platformie shumee wzrosła z 3 do 100 tys. w ciągu miesiąca.

To efekt wdrożenia prostej i wygodnej funkcjonalności automatycznego importu produktów oraz wejścia shumee w fazę komercjalizacji.

Nowi sprzedawcy działają w obszarze zdrowia i urody, wyposażenia domu, artykułów dziecięcych, elektroniki i fashion - to m.in. Dekoracje Domu, Biolinea, MadamStoltz, Art-steel, Kohrs, Zakamarki, Szwendamsię,Tornistry, czy AnzoSport.

www.shumee.pl to platforma zakupowa bazująca na polecaniu produktów przez społeczność serwisu.

Kupujący mogą polecać i pytać społeczność o produkty z różnych kategorii wystawione przez zweryfikowanych przez shumee sprzedawców. Kupując korzystają z bezpiecznych form płatności i pełnej mobilności serwisu. Shumee dostępne jest w postaci responsywnego serwisu (RWD) i aplikacji mobilnych. Bezpieczeństwo zakupów zwiększa specjalny Program ochrony kupujących.

Shumee zapewnia sprzedawcom najprostszy na rynku model rozliczeń, oparty wyłącznie o 5% prowizję za sprzedaż, prosty proces wystawiania produktów, a także definiowania formy i kosztu przesyłki z wykorzystaniem cennika dostaw. Dodatkowo shumee umożliwia określanie parametrów darmowej wysyłki, wystawianie produktów w różnych rozmiarach i przeprowadzania wyprzedaży.

Na shumee można aktualnie znaleźć 100 tys. produktów wystawionych przez 400 sprzedawców indywidualnych i ponad 100 firm. Wśród najpopularniejszych kategorii zakupowych dominuje fashion, produkty dla dzieci, wyposażenie domu i ogrodu, kosmetyki, elektronika.