150 000 produktów na shumee!

W ciągu miesiąca liczba produktów na platformie shumee wzrosła o 50 tys. To przede wszystkim efekt wdrożenia wygodnej funkcjonalności automatycznego importu produktów, prostego i taniego modelu rozliczeń oraz rosnącej liczby Użytkowników i transakcji.

Nowi sprzedawcy działają w obszarze wyposażenia domu, artykułów dziecięcych, elektroniki i fashion - to m.in.Aqua Melior, Neonica, Visciola Fashion, AiP, czy Fish Point.

www.shumee.pl to platforma zakupowa, która integruje szeroką ofertę wielu sprzedawców i daje możliwość polecania produktów.

Shumee zapewnia szeroki asortyment ponad 150 tys. produktów wystawionych przez blisko 200 firm i kilkuset sprzedawców indywidualnych. Na platformie można znaleźć wiele produktów niedostępnych w innych miejscach w sieci, w najlepszych cenach i z darmową dostawą. Najpopularniejsze kategorie to: odzież, obuwie, produkty dla dzieci, wyposażenie domu i ogrodu, zdrowie i uroda, elektronika i AGD.

Kupujący mogą korzystać z bezpiecznych form płatności i pełnej mobilności platformy - shumee dostępne jest w postaci responsywnego serwisu (RWD) i aplikacji mobilnych. Bezpieczeństwo zakupów zwiększa specjalnyProgram ochrony kupujących i proces weryfikacji sprzedawców.

Shumee zapewnia sprzedawcom najprostszy na rynku model rozliczeń, oparty wyłącznie o 5% prowizję za sprzedaż, prosty proces wystawiania produktów i zaciąganie plików z contentem produktowym. Dodatkowo, korzystając z cennika dostaw, sprzedawcy mogą definiować formę i koszty dostawy, określać parametry darmowej wysyłki, wystawiać produkty w różnych rozmiarach i prowadzić wyprzedaże.


Dzięki współpracy z serwisami z grupy Gazeta.pl - produkty wystawione na platformie shumee są widoczne w galeriach natywnych w serwisach tematycznych z grupy Gazeta.pl, które miesięcznie docierają łącznie do ponad 15 milionów polskich internautów. Galerie natywne umożliwiają przechodzenie użytkowników z artykułów w serwisach Gazeta.pl bezpośrednio do stron zakupowych shumee.