Mamy 200 tys. produktów

Liczba produktów na platformie shumee przekroczyła 200 tys. Na www.shumee.pl można znaleźć wiele produktów niedostępnych w innych miejscach w sieci, w najlepszych cenach.

Najpopularniejsze kategorie to: odzież, obuwie, produkty dla dzieci, wyposażenie domu i ogrodu, zdrowie i uroda, elektronika i AGD.

Nowi sprzedawcy działają w obszarze wyposażenia domu, artykułów dziecięcych, elektroniki, fashion czy sportu - to m.in. FunMarket, MT Sports, Explosion, KnitCat czy NINKARK.

www.shumee.pl to społecznościowa platforma zakupowa, która integruje szeroką ofertę wielu sprzedawców i umożliwia tańsze zakupy dzięki polecaniu produktów.

Kupujący mogą korzystać z bezpiecznych form płatności i pełnej mobilności serwisu - shumee dostępne jest w postaci responsywnego serwisu (RWD) i aplikacji mobilnych. Bezpieczeństwo zakupów zwiększa specjalny Program ochrony kupujących i proces weryfikacji sprzedawców.

Shumee umożliwia polecanie produktów, które daje natychmiastową korzyść w postaci niższej ceny. Użytkownicy, którzy polecają produkty swoim znajomym poprzez proste udostępnienia mailowe, kupują taniej. Osoby, którym polecili także otrzymują zniżki.

Rekomendacje wpisują się w strategię rozwoju społecznościowego marketplace’u, który opiera się o autentyczne i wiarygodne polecenia produktów przez użytkowników. Sprzedawcy na shumee mają możliwość zdefiniowania wysokości rabatu na poszczególne kategorie produktów i czasu trwania akcji polecania swoich produktów przez użytkowników shumee. Dzięki temu budują autentyczną społeczność i efekt sieciowy. Produktu gotowe do polecania są oznaczone ikoną prezentu lub informacją na głównym widoku produktu.

shumee zapewnia sprzedawcom najprostszy na rynku model rozliczeń, oparty wyłącznie o 5% prowizję za sprzedaż, prosty proces wystawiania produktów i zaciągania plików z contentem produktowym. Dodatkowo, korzystając z cennika dostaw, sprzedawcy mogą definiować formę i koszty dostawy, określać parametry darmowej wysyłki, wystawiać produkty w różnych rozmiarach i prowadzić wyprzedaże.