Usługa IdoSell Shop umożliwia integrację z shumee.pl

Dzięki współpracy IAI S.A. z shumee S.A. sklepy internetowe oparte o usługę IdoSell Shop uzyskały możliwość szybkiej i automatycznej integracji z platformą zakupową shumee.

IdoSell Shop jest systemem sklepowym działającym w modelu Open SaaS™ firmy IAI S.A.. W celu zapewnienia bezpieczeństwa nie jest udostępniany kod źródłowy, za to istnieje szereg sposobów integracji, w tym API, webhooks i wiele innych, które umożliwiają zaawansowane opcje integracji. Właśnie dzięki tym możliwościom integracji oraz poprzez ścisłą współpracę użytkownicy IdoSell Shop mogę w pełni korzystać z zalet integracji z shumee.

Integracja z shumee.pl pozwoli na zwiększenie wolumenu sprzedaży tysiącom sklepów internetowych opartych o usługę IdoSell Shop.

IAI S.A. stale rozwija swoje usługi oraz pozyskuje nowych partnerów biznesowych, tak aby zapewnić swoim klientom realną przewagę na rynku e-commerce oraz bezpośrednio zwiększyć ich wolumen sprzedaży. Taki właśnie cel przyświecał takim projektom jak IAI Ads czy integracja z shumee.pl.

Korzyściami wynikającymi z integracji jest między innymi możliwość szybkiego importu produktów, która może być również realizowana cyklicznie oraz wystawianie produktów w różnych rozmiarach.

www.shumee.pl to społecznościowa platforma zakupowa, która integruje szeroką ofertę wielu sprzedawców i umożliwia tańsze zakupy dzięki polecaniu produktów.

Kupujący mogą korzystać z bezpiecznych form płatności i pełnej mobilności serwisu - shumee dostępne jest w postaci responsywnego serwisu (RWD) i aplikacji mobilnych. Bezpieczeństwo zakupów zwiększa specjalny Program ochrony kupujących i proces weryfikacji sprzedawców.

Shumee umożliwia polecanie produktów, które daje natychmiastową korzyść w postaci niższej ceny. Użytkownicy, którzy polecają produkty swoim znajomym poprzez proste udostępnienia mailowe, kupują taniej. Osoby, którym polecili także otrzymują zniżki.

shumee zapewnia sprzedawcom najprostszy na rynku model rozliczeń, oparty wyłącznie o 5% prowizję za sprzedaż, prosty proces wystawiania produktów i zaciągania plików z contentem produktowym. Dodatkowo, korzystając z cennika dostaw, sprzedawcy mogą definiować formę i koszty dostawy, określać parametry darmowej wysyłki, wystawiać produkty w różnych rozmiarach i prowadzić wyprzedaże.

IAI S.A. to lider polskiego e-commerce, który istnieje na rynku już od 2000 roku, zaś od 2009 jest notowany na rynku akcji NewConnect. Klientami IAI S.A. są sklepy internetowe, oraz hurtownie online, którym udostępniany jest system sklepowy działający jako SaaS. Od 2013 firma również udostępnia system rezerwacji dedykowany hotelom, apartamentom oraz obiektom wypoczynkowym. Wszystkie usługi IAI S.A. spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz poufności, łączne z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO).

 Źródła

logotypy: https://www.idosell.com/pl/corp/corporate-identity/materialy-dla-mediow/

więcej o firmie: https://www.idosell.com/pl/corp/aboutus/o-iai-s-a/