300 tys. produktów na shumee.pl

Liczba produktów na platformie shumee przekroczyła 300 tysięcy! Marketplace obfituje w artykuły w najlepszych cenach w sieci. Bogata oferta obejmuje również rzeczy niedostępne nigdzie indziej. 

Na shumee znajduje się praktycznie wszystko – od płaszczy damskich, przez karmy dla psów, a na telewizorach kończąc.

Najpopularniejsze kategorie to: odzież, obuwie, produkty dla dzieci, wyposażenie domu i ogrodu, zdrowie i uroda, elektronika i AGD.

Nowi sprzedawcy, którzy pojawili się w serwisie to m.in. Family Fun, Green Energy Solutions, EWIMAX czy zegaryzegarki.pl . Działają oni w obszarze artykułów dziecięcych i elektroniki.

www.shumee.pl to społecznościowa platforma zakupowa, która integruje szeroką ofertę wielu sprzedawców i umożliwia tańsze zakupy dzięki zniżkom za polecanie produktów.

Kupujący mogą korzystać z bezpiecznych form płatności i pełnej mobilności serwisu - shumee.pl dostępne jest w postaci responsywnego serwisu (RWD) i aplikacji mobilnej. Bezpieczeństwo zakupów zwiększa specjalny program ochrony kupujących i proces weryfikacji sprzedawców.

Shumee umożliwia polecanie produktów, które daje natychmiastową korzyść w postaci niższej ceny. Użytkownicy, którzy polecają produkty swoim znajomym poprzez proste udostępnienia mailowe, zyskują rabat na zakupy. Osoby, którym polecili także otrzymują zniżki.

shumee zapewnia sprzedawcom najprostszy na rynku model rozliczeń, oparty wyłącznie o 5% prowizję za sprzedaż, prosty proces wystawiania produktów i zaciągania plików z contentem produktowym. Dodatkowo, korzystając z cennika dostaw, sprzedawcy mogą definiować formę i koszty dostawy, określać parametry darmowej wysyłki, wystawiać produkty w różnych rozmiarach i prowadzić wyprzedaże.