Taniej na shumee z Masterpass

Od 1 listopada br. wszystkie zakupy na shumee tańsze o 20 zł przy płatności Masterpass.

Masterpass to elektroniczny portfel pozwalający na szybkie dokonywanie płatności. Wszystko za sprawą systemu, który przechowuje dane użytkownika i informacje płatnicze w bezpiecznym miejscu. Kupujący podaje jedynie swój login i hasło, bez zbędnego wypełniania formularzy. Co ważne - użytkownik nie ponosi odpowiedzialności za nieautoryzowane transakcje. Konto mogą założyć wszyscy posiadacze kart płatniczych (debetowych i kredytowych), bez względu na bank z którego korzystają. Wystarczy jedynie wejść na stronę masterpass.pl i w 5 szybkich krokach dokonać rejestracji.

Oprócz dużej oszczędności czasu razem z Masterpass użytkownik zaoszczędzi także pieniądze wybierając spośród wielu ofert i promocji  na shumee.pl

www.shumee.pl to społecznościowa platforma zakupowa, która integruje szeroką ofertę wielu sprzedawców i umożliwia tańsze zakupy dzięki zniżkom za polecanie produktów.

Shumee zapewnia szeroki asortyment blisko 300 tys. produktów wystawionych przez 250 firm i kilkuset sprzedawców indywidualnych. Na platformie można znaleźć wiele produktów niedostępnych w innych miejscach w sieci, w najlepszych cenach. Najpopularniejsze kategorie to: odzież, obuwie, produkty dla dzieci, wyposażenie domu i ogrodu, zdrowie i uroda, elektronika i AGD.

Kupujący mogą korzystać z bezpiecznych form płatności i pełnej mobilności serwisu - shumee dostępne jest w postaci responsywnego serwisu (RWD) i aplikacji mobilnych. Bezpieczeństwo zakupów zwiększa specjalny Program ochrony kupujących i proces weryfikacji sprzedawców.

Poleć rabat - zyskaj rabat

Shumee umożliwia polecanie produktów, które daje natychmiastową korzyść w postaci niższej ceny. Użytkownicy, którzy polecają produkty swoim znajomym poprzez proste udostępnienia mailowe, zyskują rabat na kupowaną rzecz. Osoby, którym polecili także otrzymują zniżki.

Dodatkowo od 1 listopada 2018 roku robiąc zakupy za minimum 50 zł można obniżyć swój koszyk, aż o 20 zł.  Jedynym warunkiem jest oczywiście płatność za pośrednictwem Masterpass. Ku uciesze Klientów promocja ta sumuje się z innymi np. rabatowanie za polecanie, a użytkownik może skorzystać z niej wielokrotnie.