Więcej za mniej z Masterpass

Na platformie zakupowej shumee.pl ruszyła kolejna odsłona promocji z Mastercard. Wszystkie produkty w cenie od 25 do 59,99 zł można teraz kupić taniej o 20 zł płacąc Masterpass’em.

Masterpass to elektroniczny portfel pozwalający na szybkie dokonywanie płatności. Wszystko za sprawą systemu, który przechowuje dane użytkownika i informacje płatnicze w bezpiecznym miejscu. Kupujący podaje jedynie swój login i hasło, bez zbędnego wypełniania formularzy. Co ważne - użytkownik nie ponosi odpowiedzialności za nieautoryzowane transakcje. Konto mogą założyć wszyscy posiadacze kart płatniczych (debetowych i kredytowych), bez względu na bank z którego korzystają. Wystarczy jedynie wejść na stronę masterpass.pl i w 5 szybkich krokach dokonać rejestracji.

www.shumee.pl to platforma zakupowa, która integruje szeroką ofertę wielu sprzedawców i umożliwia tańsze zakupy dzięki atrakcyjnym promocjom z partnerami finansowymi.

Shumee zapewnia szeroki asortyment blisko 500 tys. produktów wystawionych przez 300 firm i kilkuset sprzedawców indywidualnych. Na platformie można znaleźć wiele produktów niedostępnych w innych miejscach w sieci, w najlepszych cenach. Najpopularniejsze kategorie to: odzież, obuwie, produkty dla dzieci, wyposażenie domu i ogrodu, zdrowie i uroda, elektronika i AGD.

Kupujący mogą korzystać z bezpiecznych form płatności i pełnej mobilności serwisu - shumee dostępne jest w postaci responsywnego serwisu (RWD) i aplikacji mobilnych. Bezpieczeństwo zakupów zwiększa specjalny Program ochrony kupujących i proces weryfikacji sprzedawców.